DİLEK ÖZTULU | Thetahealing | Online Seans | Yüz yüze Seans | Tr

ThetaHealing

1966 yılında İzmir’de doğmuş, İzmir 9 Eylül Üniversitesi Mimarlık-Mühendislik Fakültesini bitirdikten sonra 12 yıl İzmir’de serbest şehir plancılığı yaptıktan sonra Belçika’ya gelerek mimar olarak çalışmaya baslamıştır. Belçika’ya geldikten sonra ilişkiler, sağlik ve maddi dibe vurustan sonra bir cikis yolu ararken bilincaltinin varligini farketmis ve bu konuda arastirmalar yaparken bircok egitimler almis ve yolu Thetahealing Bilincalti Sifa Teknigi ile birlesmis ve icinde bulundugu zor durumdan bilincalti arinmasi ile kurtulmustur.

2015 Yilindan beri Thetahealing Bilincalti seans , egitim ve seminerlerini nefes calismalari ile birlestirerek bilincalti negatif inanc kaliplarina ulasip, beğenilmeyen davranışlarınızı, korkularınızı, endişelerinizi iptal etmek, dönüştürmek yada değiştirmek icin Belcika’da bireysel ve gruplara hizmet vermektedir.Aldığı EgitimlerThetahealing Bilinçaltı Şifası Hipnoz ve Farkındalık Nefes Koçluğu

Çalışma Alanları

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Uzman Bilgilerini Paylaş

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print