Hüdanur ERİKÇİ

Ünvan: Psikolojik Danışman
Hizmet Türü: Online ve Yüz yüze Terapi
Konuştuğu diller: TR,EN
Uzmanlık Alanı: Çocuk Terapisi, Ergen Terapisi, Yetişkin Terapisi

Psikolojik Danışman olan Hüdanur Erikçi meslek hayatındaki 17 yıllık deneyimi ve bu süreçte aldığı çeşitli eğitimlerle bilişsel davranışçı yaklaşımı temel almıştır, bunun yanı sıra EMDR’ı da bireysel danışmanlıklarında kullanmaktadır.

​Uzmanımız Objektif ve Projektif test uygulayıcısı olup aynı zamanda zeka testleri de uygulamaktadır. Çalışmalarında çocuk, ergen ve yetişkin konularına odaklanmış, yetişkinlerle çalışırken midfullness, kabul &kararlılık, BDT ve EMDR teknikleriyle bu yaş grubunun yaşadığı sorunlarla çalışırken, çocuk ve ergenlerde okul eğitim problemleri, istenmeyen davranışlar gibi çeşitli konularda çocuk, ergen danışmanlığı yapmaktadır.

Paylaş

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

Uzmanımız Objektif ve Projektif test uygulayıcısı olup aynı zamanda zeka testleri de uygulamaktadır. Çalışmalarında çocuk, ergen ve yetişkin konularına odaklanmış, yetişkinlerle çalışırken midfullness, kabul & amp; kararlılık, BDT ve EMDR teknikleriyle bu yaş grubunun yaşadığı sorunlarla çalışırken, çocuk ve ergenlerde okul eğitim problemleri, istenmeyen davranışlar gibi çeşitli konularda çocuk, ergen danışmanlığı yapmaktadır.

Midfullness, Kabul &Kararlılık, BDT ve EMDR