İSMAİL KILINÇ

Unvan: Uzman Psikolog
Çalışma Alanı: Aile Ve Çift Danışmanlığı, Çocuk Terapisi, Ergen Terapisi, Online Terapi, Yüz Yüze Terapi

İsmail Kılınç, hipnoza olan ilgisi nedeniyle Brussels Capital University Psikoloji bölümünden mezun olmuş ve Klinik Psikoloji yüksek lisansını yapmıştır. Temel Psikoloji, Hipnoz, Hipnoterapi, Ergen, Birey, Bireysel Terapiler, Esma Terapi ve En Çok Görülen Psikolojik Problemler konularında çok sayıda seminer, konferans, eğitimler vermiş ve danışmanlık yapmış Türkiye’de çok sayıda Hipnoterapistin yetişmesine katkıda bulunmuştur. İsmail Kılınç, 7 yıl önce kurduğu Harika Danışmanlık Merkezi’nde danışanlarına bireysel terapiler yapmasının yanı sıra Arem Terapi bünyesinde online görüşmeler yapmakta ve psikoloji sahasında doktorasına devam etmektedir. Çeşitli dillerde yayınlanmış (Türkçe, İngilizce, Rusça ve Türkmence) 7 adet kitabı vardır. Bazı kitapları yayınlandığı ülkelerde çok satanlar listesinde yer almıştır.

Sosyal fobi, kaygı, anksiyete, depresyon, panik atak, Çocuk, ergen, yetişkin, aile, hipnoterapi. Her türlü psikolojik problemler. BDT.

BCU’de Psikoloji lisans ve klinik piskolojide yüksek lisans tamamladım. Yeditepe Üniversitesi’nden Aile danışmanlığı eğitimi aldım.