Hakkımızda

Geniş Hizmet Ağı

Arem Terapi geniş networkü ve farklı alanlardaki uzmanlarıyla şimdiye kadar 2.000 bine yakın kişinin çözüm yolundaki destekçisi olmuştur. Her gün genişleyen kadrosuyla sizin de yanınızdayız.

Deneyim

Arem Terapi 2017 yılında çıktığı bu yolda yılların deneyimiyle Brüksel’den sonra Londra’da açtığı şubesi ve dünyanın farklı yerlerinde birlikte çalıştığı 50’den fazla uzmanıyla hizmet veriyor.

Bir yere ulaşmanın ilk adımı olduğunuz yerde kalamayacağınıza karar vermektir.

John Morgan

Yere düşmeniz değil, ayağa kalkıp kalkmamanız önemlidir.”

Vince Lombardi

Sorunlarınızın Çözüm Merkezi

favicon

arem terapi

 

2017 yılında kar amacı gütmeyen uluslararası dernek statüsünde  Belçika’da yaşayan iki psikolog tarafından kurulan Arem Terapi, Avrupa’daki Türklere ve soydaşlarımıza ana dilde hizmet vermek için kurulmuştur. İlk dönemlerde bünyesinde 6 uzman olan Arem şimdilerde 50’den fazla uzmanıyla gelişmeye devam ediyor. 

Uzun yıllardır Avrupa’da yaşayan insanların sorunlarını yakından takip eden Arem Terapi, aile, çift, birey, çocuk, ergen her kesime hizmet vermektedir.  Bünyesinde bulunan, psikolojik danışman, psikolog, psikiyatrist, koç, diyetisyen, fizyoterapist, pedagog ve aile danışmanı ile çok yönlü hizmetleri hem online olarak hem de ofislerinde yüz yüze olarak sunmaktadır.

Her bireyin, her sorunun biricik ve değerli olduğu bilinciyle kişiyi merkeze alan yaklaşımıyla ruh sağlığı alanında bütüncül değerlendirmeleri ve sunduğu çeşitli çözüm yolları ile insan ile insan için çalışır.  

Uluslararası çalışan Arem Terapi ruh sağlığının öneminin daha iyi anlaşılması için Avrupa başta olmak üzere dünyanın herhangi bir yerinde sosyal farkındalık yaratmak isteyen kişi veya derneklerle iş birliği yapmaktadır. Arem Terapi’nin temel amacı anadilde kültürel kodları gözeterek verilen psikolojik desteğin her kesime erişilebilir olması için gayret etmektir.