Hakkımızda

Biz Kimiz?

2017 yılında kâr amacı gütmeyen uluslararası dernek statüsünde Belçika’da yaşayan iki psikolog tarafından kurulan Arem Terapi, Avrupa’daki Türklere ve soydaşlarımıza ana dilde hizmet vermek için kurulmuştur. İlk dönemlerde bünyesinde 6 uzman olan Arem, şimdilerde 50’den fazla uzmanıyla gelişmeye devam ediyor.

Geniş Hizmet Ağı

Arem Terapi, geniş networkü ve farklı alanlardaki uzmanlarıyla şimdiye kadar 2.000 bine yakın kişinin çözüm yolundaki destekçisi olmuştur. Her gün genişleyen kadrosuyla sizin de yanınızdayız.


Deneyim
Arem Terapi, 2017 yılında çıktığı bu yolda yılların deneyimiyle Brüksel’den sonra Londra’da açtığı şubesi ve dünyanın farklı yerlerinde birlikte çalıştığı 50’den fazla uzmanıyla hizmet veriyor.

Uzun yıllardır Avrupa’da yaşayan insanların sorunlarını yakından takip eden Arem Terapi; aile, birey, çocuk, ergen gibi her yaş grubuna hizmet vermektedir. Bünyesinde bulunan, psikolojik danışman, psikolog koç, diyetisyen, fizyoterapist, pedagog ve aile danışmanı ile çok yönlü hizmetleri hem online olarak hem de ofislerinde yüz yüze olarak sunmaktadır.

Her bireyin, her sorunun biricik ve değerli olduğu bilinciyle, kişiyi merkeze alan yaklaşımıyla, ruh sağlığı alanında bütüncül değerlendirmeleri ve sunduğu çeşitli çözüm yolları ile insan ile insan için çalışır.

Uluslararası çalışan Arem Terapi, ruh sağlığının öneminin daha iyi anlaşılması için Avrupa başta olmak üzere dünyanın herhangi bir yerinde sosyal farkındalık yaratmak isteyen kişi veya derneklerle iş birliği yapmaktadır. Arem Terapi’nin temel amacı ana dilde kültürel kodları gözeterek verilen psikolojik desteğin her kesime erişilebilir olması için gayret etmektir.

 

“Bir yere ulaşmanın ilk adımı olduğunuz yerde kalamayacağınıza karar vermektir.”

“Önemli olan yere düşüp düşmemen değil, tekrar ayağa kalkıp kalkmamandır.”