Hizmetlerimiz

Online Terapi

İstediğiniz yerde, dilediğiniz zaman geniş uzman kadromuzdan kolayca randevu alabilirsiniz.

Yüz Yüze Terapi

Brüksel, Londra ve yakında Rotterdam’daki ofislerimizde bizi ziyaret edebilir uzmanlarımızla yüz yüze görüşeiblirsiniz.

Koçluk ve Danışmanlık

7’den 70’e herkese psikolojik desteğin ulaşılabilir olması için düzenlediğimiz önleyici, bilgilendirici ve bilinçlendirici etkinliklere katılabilirsiniz.

Eye Movement Desensitization and Reprocessing (EMDR)

EMDR temelde yoğun korku ve kaygılar için uygulanan etkinliği kanıtlanmış bilimsel bir terapi yöntemidir.

Thetahealing

Özel bir meditasyon ile beyin frekansımızı thetaya aldığımızda bize hizmet etmeyen blokajları olumlu program ile değiştirip hayatınızda pozitif değişimler oluşturmayı hedefleyen bir alternatif terapi yöntemidir.

Aile ve Çift Terapisi

Aile ve çiftlerin maruz kaldığı zorluklar karşısında, bireysel ve ilişkisel değişimi ve gelişimi merkeze alan terapi yöntemidir.

Cinsel Terapi

İnsan davranışı ve cinselliği bedensel, psikolojik, sosyal koşullardan etkilenir. Cinsellik sadece cinsel organlarla sınırlı değildir. Cinsellikle ilgili duygular, düşünceler ve yerleşmiş inançlar vardır.

Hipnoterapi

Hipnoterapi, hipnoz yöntemi ile tedavi anlamına gelir. Kökeni hipnoza dayanır. Hipnoz bir kişiyi ya da bir grubu bakış, telkin gibi yollarla kısa bir süre etki altına almaktır.

Atölye ve Seminerler

Arem Terapi kuruluşundan itibaren kişilerin psikososyal ihtiyaçlarına ve yaşadıkları toplumda karşılaştıkları zorluklara karşı Yetişkinlere, ailelere, ergenlere ve çocuklara yönelik önleyici ve bilinçlendirici etkinler düzenlemektedir.